دبیر کارگروه ژئوتکنیک کنفرانس بلندمرتبه سازی معرفی شد

04 آذر 1393 Written by 
Published in اخبار

از میان کارگروه‌های تخصصی اولین کنفرانس بلندمرتبه سازی در ایران و خاور میانه:
دبیر کارگروه ژئوتکنیک کنفرانس بلندمرتبه سازی معرفی شد

دبیرکارگروه «ژئوتکنیک» در اولین کنفرانس بلندمرتبه سازی در ایران و خاورمیانه از سوی شورای سیاست‌گذاری تعیین و معرفی شد.

[row id="ROW_ID" class="ROW_CLASS"]
[col class="span2"][/col]
[col class="span7"]دکتر کامبیز بهنیا عضو هیئت علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران از سوی شورای سیاست‌گذاری اولین کنفرانس بلندمرتبه سازی برای تعیین اهداف و محورهای کارگروه با موضوع «ژئوتکنیک» انتخاب شده است. در این کارگروه دکتر بهروز گتمیری رییس انجمن ژئوتکنیک ایران و مهندس علیرضا عالم‌زاده عضو هیئت مدیره شرکت مهندسان مشاور دریا خاک پی حضور دارند.
برای برگزاری اولین کنفرانس بلندمرتبه سازی تاکنون مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی طی نامه‌ای حمایت علمی خود را به طور رسمی اعلام کرده است.
اولین کنفرانس بلندمرتبه ‌سازی در ایران و خاورمیانه توسط موسسه رسایش، با هدف ارایه تعریف و بررسی چالش‌ها و ضرورت‌های این عرصه با حمایت وزارت راه و شهرسازی و بهره‌مندی از نقطه نظر اساتید و دست‌اندرکاران این حوزه 19، 20 و 21 دی 93 در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.[/col]
[col class="span3"][/col]
[/row]

 

Read 1917 times Last modified on سه شنبه, 04 آذر 1393 17:46
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

تماس سریعدبیرخانه

آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه حماسی، پلاک 26
تلفن :
88203845 21 (98)+
88871227 21 (98)+
نمابر :
88198520 21 (98)+
ایمیل :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت شرکت :

markerما را در Google Maps ببینید

درباره بناهای بلند

از آنجايي که اصول ساخت و ساز پايدار، شامل گسترهای وسيـع از روشهای ابتدايـی تا پيچيده‌ترين فن‌آوری‌های روز ميباشد، مقوله تناسب روشهای اجرا با استانداردهای کيفی همواره به عنوان شاخص‌های کليدی در اين حوزه مورد توجه عموم بهره‌برداران بوده است. با توجه به سير صعودی بلندمرتبه‌سازی که گاه به اقتضای شرايط اقتصادی بر مبنای مقرون به صرفه‌بودن و نه‌چندان بر اصول استانداردسازی تعريف شده است، همچنين نیازها و خلاء موجود در معرفي نشان‌های تجاری نمونه صنعت ساختمان، مؤسسه رسايش برگزارکننده همايش‌ها و کنفرانس‌هاي مختلف درنظر دارد  «سومین کنفرانس بناهای بلند درایران و خاورميانه»  را برگزار کند.